Мінреінтеграції створює Центр документування порушень прав людини на окупованих територіях – Резніков

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України разом з правозахисників створює Центр документування порушень прав людини на окупованих Росією територіях Донбасу і Криму.

Віце-прем’єр - міністр з питань реінтеграції ТОТ Олексій Резніков Фото: YouTube Shuster online

Про це повідомив віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», передає Центр журналістських розслідувань.

«Ми на сьогоднішній день створюємо Центр документування порушень прав людини, це вже прийнято рішення. Це буде відповідна інституція, яка буде безпосередньо під моїм міністерством. На сьогоднішній день ми ведемо перемовини з правозахисники організаціями, які дали згоду передати всі свої реєстри, які вже напрацьовані, по фіксації порушень прав людини: майнових, моральних і будь-яких. Ми цю задачу вже почали виконувати», – сказав Резніков.

Нагадаємо:

  • У березні 2020 року Державний департамент США опублікував доповідь про права людини за 2019 рік, в якому говориться, що Росія продовжує порушувати права людини в окупованому Криму та на окупованих територіях Донбасу.
  • 17 травня 2020 року міністерство закордонних справ України в заяві до Дня пам’яті жертв політичних репресій закликало міжнародне співтовариство звернути увагу на репресії, які здійснює РФ шостий рік поспіль на окупованих територіях Донбасу і Криму.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine