На Луганщині лінію розмежування вже перетнули десятки людей

Новини
Фото: ДПСУ

13 червня по розпорядженню командувача операції Об’єднаних сил на КПВВ «Станиця Луганська» з 07:00 розпочато пропуск через лінію розмежування. З 07:00 до 13:00 буде здійснюватися пропуск осіб з тимчасово окупованої території на контрольовану, а з 13:00 до 17:00 – тих, хто слідує у зворотному напрямку.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Раніше був відновлений пропуск осіб та транспорту в районі операції Об’єднаних сил через КПВВ «Мар’їнка» і «Станиця Луганська». Однак руху перешкоджали «адміністрації» на тимчасово непідконтрольних територіях. За 3 дні роботи КПВВ жоден громадянин так і не зміг перетнути лінію розмежування. А двоє чоловіків, що 11 червня перетнули КПВВ «Мар’їнка», сподіваючись на пропуск, до сих пір стоять перед блокпостом незаконних збройних формувань.

«Варто зазначити, що дії української влади по відновленню руху по гуманітарним дорожнім коридорам своєї мети досягли. Російські збройні формування частково розблокували перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Луганськом. Станом на 10:00 13 червня через КПВВ «Станиця Луганська» на контрольовану територію України прослідувало 54 громадянина, серед яких 34 абітурієнта», – повідомили в ДПСУ.

«Крім того, на КПВВ «Мар’їнка» будуть здійснюватися пропускні операції з 11:00 до 14:00. Але варто враховувати, що перетин лінії розмежування в рамках цього дорожнього коридору окупанти продовжують блокувати», – додали прикордонники.

  • В ніч з 11 на 12 червня на КПВВ «Мар’їнка» помер 59-річний житель Донецька, який очікував відкриття КПП «ДНР», щоб повернутися додому. А 10 червня в черзі на КПВВ «Станиця Луганська» втратив свідомість 47-річний чоловік, його забрала «швидка».