«Слідство.Інфо» повідомило про віллу Шарія біля моря в Іспанії за 1 млн євро. Каже, що «Путін подарував»

Новини
Фото: slidstvo.info

Відеоблогер і голова партії свого імені Анатолій Шарій з серпня минулого року володіє будинком площею 230 кв. м. в біля моря в Каталонії. Шарій підтвердив, що вілла йому належить, але коштує не 1 млн євро, а втричі дорожче,

Про це повідомляє «Слідство.Інфо»: інформацію журналісти видання отримали з іспанського майнового реєстру.

Шарій підтвердив, що володіє віллою, і додав, що це не єдина нерухомість в його власності.

«Мені її подарував Путін. Чи не могли б дослівно записати цей коментар?», – написав Шарій в коментарі на фейсбук-сторінці авторки матеріалу «Іспанська вілла Анатолія Шарія», головної редакторки «Слідство.Інфо» Анни Бабінець.

Будинок з басейном і садом розташований на першій лінії біля моря. Після того, як господарем нерухомості став Шарій, навколо будинку з’явився двометровий паркан і камери відеоспостереження, а на вікнах – грати.

У документах не вказано, як саме Шарій заволодів будинком – купив або отримав в подарунок. Не йдеться в них і про ціну нерухомості. Схожі будинки в цьому районі коштують близько 1 млн євро.

 

Також лідер «Партії Шарія» підтвердив, що є власником цієї вілли, виданню «Страна.ua». «Зараз вілла дещо нежитлова, там живе, в основному, озброєна охорона. Але з такої нагоди обіцяю на цьому тижні туди доїхати. […] Покажу чудовий басейн із чудовою морською водою, покажу всі три поверхи, предмети мистецтва і все інше, щоб їм усім стало добре», — повідомив він сайту.

Політик запевнив, що в матеріалі «Слідства.Інфо» наведено неправдиві дані: мовляв, вілла коштує не мільйон євро, а «плюс-мінус три мільйони євро». На такі покупки, заявив відеоблогер, у нього гроші є — «і взагалі на все є».

При цьому, попри активну політичну діяльність та участь «Партії Шарія» в торішніх парламентських виборах, ані він, ані його дружина майнових декларацій не подали (чинне законодавство залишає кандидатам таку опцію). Іншої інформації ані про свої статки, ані про джерела свого доходу Анатолій Шарій не надавав.

«Партія Шарія» також не бідує. Як повідомляло «Слідство.Інфо», за рік на рекламу її фейсбук-сторінки витрачено майже 77 тисяч доларів, а в першому кварталі поточного року партія отримала щедрі пожертви. Щоправда, майже мільйон гривень пожертв надійшли від трьох громадських організацій, засновниками яких є працівники та члени партії.