В акваторії Чорного Моря відбувся збір-похід кораблів, катерів та суден ВМС ЗСУ

В акваторії Чорного Моря відбувся збір-похід кораблів катерів та суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Фото: ВМС ЗС України

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

«Протягом 5 діб в акваторії Чорного Моря був проведений збір-похід кораблів катерів та суден національного флоту з метою відпрацювання елементів бойової підготовки, злагодженості підрозділів різнорідних сил та демонстрації їх присутності в Чорноморському регіоні. Окрім корабельно-катерного складу, в заході взяли участь підрозділи морської піхоти, морської авіації та тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.

У ході збір-походу особовим складом учасників було відпрацьовано низку тактичних вправ, серед яких висадка морського десанту на необладнане узбережжя в умовах панування противника в морі та повітряному просторі, ведення мінно-загороджувальних дій, захист морських комунікацій, недопущення блокування пункту базування тощо.

Поблизу Одещини військові в складі тактичних різнорідних груп відпрацювали дії по відбиттю нападу противника в морі та наданню допомоги судну що зазнало лиха.

Основою проведеного збір-походу стали кораблі, катери та судна, які цього року були зведені у флотилію ВМС ЗС України, а керування силами здійснювалось з корабельного пункту управління. Відповідно до розподілу функцій за стандартами НАТО флотилія і надалі буде працювати щодо набуття спроможностей з питань підготовки корабельного складу», – йдеться в повідомленні.

Фото: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України

  • Міжнародні військові навчання «Сі Бриз-2020» цього року пройдуть у новому форматі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine