Встановлено особу «київського терориста», який захопив банк

У Києві невідомий, що перебуває в будівлі бізнес-центру «Леонардо» в центрі Києва і стверджує, що в рюкзаку у нього вибухівка, вимагає допуску до себе представників засобів масової інформації. Це громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович.

Фото: Антон Геращенко

Про це повідомляє заступник голови МВС Антон Геращенко.

«За попередньою інформацією, особою яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н. Судячи за його соціальними мережами, це психічно неврівноважена особа. Ми поки що не знаємо, наскільки серьозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введен в дію план спеціальної операції «Бумеранг», – написав Геращенко.

3 серпня о 12:00 в поліцію зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») і повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, сказав, що у нього в рюкзаку бомба і попросив викликати поліцію.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівниця відділення залишилася за власним бажанням.

Фото: Ельдар Сарахман

Введена в дію спеціальна поліцейська операція «Грім».

  • 21 липня чоловік з вибухівкою захопив автобус в Луцьку і утримував людей в заручниках. Суд обрав Максиму Кривошу, який захоплював автобус із пасажирами у Луцьку, запобіжний захід у вигляді арешту на 2 місяці без визначення розміру застави.
  • Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що у Кривоша були спільники в інших містах України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine