У Криму стартували зйомки другого сезону першого кримськотатарського ситкому

Новини

В окупованому Криму 24 вересня стартували зйомки другого сезону першого кримськотатарського комедійного серіалу «Шаматалы къоранта» (кримськотатарська. «Гучна сімейка»). Ситком розповідає про життя звичайної кримськотатарської сім’ї, члени якої потрапляють в забавні ситуації.

Про це в Facebook повідомила Ельзара Іслямова, генеральний директор студії «Qaradeniz production», яка самостійно знімає серіал.

«Сьогодні перший знімальний день кримськотатарського комедійного серіалу «Шаматалы къоранта» (Гучна сімейка)! У 2 сезоні ще більше акторів, більше локацій, цікавих ситуацій і багато наших, кримськотатарських жартів! Дякую всім спонсорам, майстрам і колекціонерам, які взяли участь у зйомці серіалу! Разом ми робимо дуже важливі проекти для нашого народу!», – написала Іслямова.

Нагадаємо:

  • 9 лютого 2020 року у Криму стартував показ першого кримськотатарського ситкому (комедійного серіалу) «Шаматалы къоранта» (кримськотатарськ. «Гучна сімейка»), самостійно знятого студією Qaradeniz production. Зйомки серіалу студія Qaradeniz production почала в кінці вересня 2019 року.