На Донбасі за 100 днів перемир’я загинули троє українських бійців, 11 поранені – командування ОС

На Донбасі за 100 днів, які минули з часу оголошення 27 липня всеосяжного припинення вогню, загинуло троє українських військовослужбовці, 11 отримали поранення і бойові травми.

Фото: Facebook Операція об'єднаних сил

Про це4 листопада повідомив на брифінгу заступник командувача Об’єднаними силами Богдан Бондар, передає Центр журналістських розслідувань.

За інформацією штабу Об’єднаних сил, кількість загиблих та поранених військовослужбовців Збройних Сил України від безпосередніх бойових дій у районі проведення ООС за період з 27 липня по 4 листопада склала 14 військовослужбовців (безповоротних – 3, санітарних – 11), а за аналогічний період до запровадження даного режиму – 197 військовослужбовців (безповоротних – 17, санітарних – 180).

«Противник продовжує удосконалювати фортифікаційне обладнання своїх позицій, зокрема і з прихованим просуванням в напрямку підрозділів Об’єднаних сил. Зазначена тактика дій російсько-окупаційних військ супроводжується постійним веденням розвідки, у тому числі із широким застосуванням безпілотних авіаційних комплексів, засобів радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби російського виробництва», – сказав Бондар.

Він зазначив, що з метою врегулювання безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях представниками української сторони Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) негайно надається інформація до Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) для вжиття відповідних заходів реагування.

За словами Бондара, на даний час такі дії з боку української сторони демонструють свою ефективність.

Нагадаємо:

  • З 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного і всеосяжного припинення вогню.
  • 3 листопада на Донбасі в зоні проведення ООС російські окупанти шість разів порушили режим всеосяжного припинення вогню. Внаслідок обстрілу біля Новолуганського був поранений український військовослужбовець.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine