Аваков запропонував ввести повний локдаун на місяць з «механізмом компенсацій для населення»

Уряд повинен пропрацювати механізм компенсації збитків для населення, який запропонував Президент України. 

Фото: Главком

«Особисто я вважаю, що необхідно вводити локдаун якомога скоріше, на 3-4 тижні, при цьому не ховатися за політичними лозунгами чи зручними формулюваннями. Бо мова йде про ризик для здоров’я українців. Як тільки будуть опрацьовані деталі та механізми системи компенсації, яку озвучив Президент, треба ввести локдаун та уникнути ситуації, коли більше 200 смертей щоденно, як зараз», – зазначив Арсен Аваков, повідомляє сайт МВС.

Він додав, що епідеміологічна ситуація по всій країні – приблизно однакова, тому не потрібно опиратися на «зони», а вводити локдаун у всіх областях.

Глава МВС України Арсен Аваков Фото: mvs.gov.ua

«Ми не можемо чекати, поки рухне медична система і маємо зупинити цей ланцюг поширення хвороби. Для мене однаково катастрофічна ситуація, як із заповненням лікарень на 90%, так і на 70%»,- зазначив Арсен Аваков.

Раніше повідомлялося, що в Кабміні готуються до всіх можливих сценаріїв протидії коронавірусу. Зокрема, глава уряду Денис Шмигаль не виключив, що на новорічні свята все-таки можуть ввести локдаун.

На початку грудня оцінять, чи дав результати карантин вихідного дня.

  • 25 листопада в Україні COVID-19 підтвердили 15 331 особі, госпіталізували 1 955 осіб, одужали 9 617 осіб, але 225 пацієнтів померли. Україна перейшла психологічну межу в 15 тисяч.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine