Зеленський вніс у Раду законопроект про підтримку бізнесу на карантині

Президент Володимир Зеленський зареєстрував два законопроєкти щодо анонсованих заходів підтримки підприємців під час карантину.

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Законопроєкти 4430 (про внесення змін до Податкового кодексу) та 4429 (про соцпідтримку застрахованих осіб) президент зареєстрував 26 листопада.

Тексти проєктів законів наразі на сайт не опубліковані.

Президент Володимир Зеленський заявив, що до Ради найближчим часом подадуть законопроєкти щодо заходів для підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, зокрема, ФОПи та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що в Кабміні готуються до всіх можливих сценаріїв протидії коронавірусу. Зокрема, глава уряду Денис Шмигаль не виключив, що на новорічні свята все-таки можуть ввести локдаун.

На початку грудня оцінять, чи дав результати карантин вихідного дня.

  • 25 листопада в Україні COVID-19 підтвердили 15 331 особі, госпіталізували 1 955 осіб, одужали 9 617 осіб, але 225 пацієнтів померли. Україна перейшла психологічну межу в 15 тисяч.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine