Аксенов через COVID-19 продовжив до 1 лютого заборону на проведення розважальних заходів в Криму

В окупованому Криму для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 до 1 лютого продовжена заборона на проведення розважальних і культурно-масових заходів. У той же час на півострові знята заборону на роботу закладів громадського харчування в нічний час, а також дозволена робота фуд-кортів в торгових центрах.

Сергій Аксенов Фото: facebook.com/aksenov.rk

Відповідний «указ» підписав так званий «глава Криму» Сергій Аксенов.

У «документі» зазначено, що до 1 лютого 2021 року юридичним особам і індивідуальним підприємцям заборонено надавати послуги з проведення будь-яких заходів, які об’єднують людей єдиною метою, а саме: банкети, весілля, інші урочисті та корпоративні заходи, концерти, в тому числі на території готельних комплексів, СПА-готелів, санаторно-курортних установ і інших засобів розміщення.

Крім того, до 1 лютого продовжено заборону на проведення культурно-масових заходів в торгових центрах, спортивних комплексах, міських площах та інше. Також зберігається обмеження щодо заповнюваності кінотеатрів і театрів на 30%.

Крім цього, юридичним особам і індивідуальним підприємцям при наданні послуг з організації харчування необхідно обмежити кількість посадочних місць до 50% від загальної кількості посадочних місць при дотриманні принципів соціального дистанціювання (відстань між столами не менше 2 метрів).

У той же час «указом» знята заборона на роботу закладів громадського харчування в нічний час. Також можуть відновити роботу фуд-корти в торгових центрах півострова.

Нагадаємо:

  • На початку листопада 2020 року в окупованому Криму для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 тимчасово припинена реєстрація укладення шлюбу в урочистій обстановці.
  • 18 листопада 2020 року в Криму в зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 з 20 грудня 2020 року по 15 січня 2021 роки заборонили проведення новорічних корпоративів і роботу нічних закладів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine