На Херсонщині біля Криму військові та СБУ провели навчання з протидії диверсійно-розвідувальним групам

У Херсонській області неподалік окупованого Криму підрозділи об'єднаних сил Збройних Сил України разом з СБУ провели навчання з протидії диверсійно-розвідувальним групам.

Фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

«В Херсонській області підрозділами південного угрупування військ, що підпорядковане Командуванню об’єднаних сил ЗС України, спільно з координаційною групою Антитерористичного центру при УСБ України проведено комплексне тренування щодо виявлення диверсійно-розвідувальних груп умовного противника та недопущення вчинення ним терористично-диверсійних атак на об’єкти критичної інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив командир угрупування військ генерал-майор Володимир Миронюк, завдання з підтримання бойової готовності та навченості армійців, які несуть бойову службу на півдні України, є пріоритетним у низці покладених на них завдань з підтримання територіальної цілісності держави.

«Особовий склад добре справився зі всіма вводними, що надходили, демонструючи високий рівень професійної майстерності», – наголосив Миронюк.

Нагадаємо:

  • У листопаді 2020 року на одному з полігонів бойової підготовки в Херсонській області відбулися практичні заходи перевірки бойової готовності передових авіаційних навідників, екіпажів вертольотів армійської авіації та мобільних резервів десантно-штурмових військ знищувати морський десант противника.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine