В Києві наступного тижня презентують Платформу «Звільнення в’язнів» – Сенцов

В Києві 4 березня колишні бранці Кремля презентують спільну платформу зі звільнення українців, яких утримують у місцях неволі на тимчасово окупованих територіях та у Росії.

Засновники Платформи «Звільнення в'язнів» Фото: Facebook Олег Сенцов

Про це повідомив український режисер, кримчанин Олег Сенцов у Facebook.

Він зазначив, що презентація Платформи «Звільнення в’язнів» відбудеться 4 березня об 11:00 в актовій залі Київської православної богословської академії Православної церкви України (Михайлівський Золотоверхий монастир, вул. Трьохсвятительська, 8).

«Засновники Платформи: Олег Сенцов, Герой України Володимир Жемчугов, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Едем Бекіров, Павло Гриб, Ахтем Чийгоз, Станіслав Асєєв, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Ігор Козловський, Євген Панов, Ільмі Умеров, Микола Семена, Ісмаїл Рамазанов, Олександр Шумков, Ігор Мовенко зроблять заяву для ЗМІ про мету і завдання Платформи, шляхи звільнення в’язнів», – написав Сенцов.

Він додав, що у заході візьме участь предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, представники УГКЦ та мусульман. Запрошені представники посольств.

Координатор Платформи – Ігор Гриб.

Нагадаємо:

  • 29 січня 2021 року український режисер з Криму Олег Сенцов повідомив, що колишні в’язні Кремля планують створити платформу звільнення політв’язнів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine