В Україні відкрили запис на безкоштовну вакцинацію від COVID-19

1 березня в Україні відкрили запис на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу.

вакцинация

Фото: REUTERS

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Відсьогодні українці зможуть записатися на безкоштовну вакцинацію проти COVID-19 онлайн або за телефоном гарячої лінії. База надісланих заявок дасть змогу чітко організувати логістику та в максимально стислі строки забезпечити людей безпечними вакцинами», – сказав він на селекторній нараді за участю президента.

За словами міністра цифровий трансформації Михайла Федорова, в список очікування на вакцинацію можна потрапити трьома способами:

через додаток Дія;
через портал Дія;
через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

«Коли, згідно дорожньою картою з вакцинації, настане відповідний етап, громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися в пункт щеплення, вибравши конкретну дату і час візиту», – розповів Федоров.

  • 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавируса препаратом CoviShield, який виготовляють в Індії за ліцензією британських розробників – Оксфордського університету і AstraZeneca.
  • В першу хвилю вакцинації потрапили медики і лікарі, задіяні в боротьбі з пандемією COVID-19, і військовослужбовці операції Об’єднаних сил на Донбасі.
  • За даними Міністерства охорони здоров’я, в період з 24 по 28 лютого в Україні щеплення зробили понад трьом тисячам осіб.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine