РНБО обговорила питання безпеки на адмінмежі з Кримом та поглиблення інтеграції України до НАТО – Данілов

Рада національної безпеки і оборони України 4 червня розглядала питання забезпечення безпеки на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом та на півдні країни, а також поглиблення інтеграції України до НАТО й ухвалила низку відповідних рішень.

Володимир Зеленський спостерігає за російськими окупантами на позиціях українських військових біля адмінмежі з Кримом, 27.04.2021 Фото: president.gov.ua

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов за підсумками засідання Ради, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на трансляцію Офісу президента.

«Перше питання щодо безпеки на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Автономною Республікою Крим, а також у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській і Донецькій областях. Питання розглядалось в режимі «таємно». Мова йде про доручення президента, які він дав 27 квітня, перебуваючи в Херсоні, відпрацювати, зробити додатково, ситуації щодо забезпечення безпеки саме на цих територіях. Питання ухвалено одноголосно», – сказав Данілов.

Друге питання, за його словами, стосувалось невідкладних заходів щодо поглиблення інтеграції України до організації Північноатлантичного договору (НАТО). Питання також розглядалось таємно і були одноголосно прийняті усі відповідні рішення.

«Третє питання про звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. Ми знаходимось у вкрай складній ситуації. Доповідь мав заступник керівника Служби безпеки України генерал (Руслан – ред.) Баранецький. Звіт, те, що стосується системи загальнодержавної боротьби з тероризмом, був затверджений», – зазначив секретар РНБО.

Загалом, зазначив він, на засіданні РНБО було розглянуто вісім різних питань.

Нагадаємо:

  • 27 квітня 2021 года під час робочої поїздки до Херсонської області президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації на адміністративній межі з окупованим Кримом, а також у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Донецькій областях. За результатами наради Зеленський доручив секретареві РНБО підготувати найближчим часом засідання Ради.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine