Прикордонники затримали на виїзді з Криму викрадений в Києві позашляховик

Українські прикордонники затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом позашляховик LAND ROVER, який перебуває у міжнародному розшуку. На викраденому ще у 2016 році автомобілі мешканець Києва прямував з території півострова на материкову частину України.

Фото: facebook.com/dpsuKherson

Про це повідомляє Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби України.

«Учора до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» на автомобілі LAND ROVER прибув громадянин України, мешканець Києва, який направлявся з території окупованого Криму на материкову частину України. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що у відповідності до бази даних «Інтерпол» транспортний засіб був викрадений у 2016 році у Києві та перебуває у міжнародному розшуку», – йдеться у повідомленні.

За даним фактом прикордонники проінформували Каланчацький відділ Національної поліції та передали водія разом з автівкою правоохоронцям.

Нагадаємо:

  • На початку травня українські прикордонники затримали у КПВВ «Каланчак» на адмінкордоні Кримом викрадений в Чехії автомобіль BMW, на якому мешканець Дніпропетровщини намагався виїхати до окупованого півострова. Транспортний засіб, який розшукує Інтерпол, переданий співробітникам Нацполіції.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine