ГУР показало, як в ОРЛО намагаються видати п’яний розстріл бойовиків «ЛНР» за напад української ДРГ

Новини
Один з бойовиків «ЛНР», убитий в результаті п'яного розстрілу Фото: YouTube «Народная милиция ЛНР»

У військовій розвідці надали докази того, як окупанти в ОРЛО намагаються приховати п’яний розстріл бойовиком «ЛНР» своїх чотирьох сплячих співслужбовців в районі населеного пункту Голубівське Луганської області та видати його за напад нібито української диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ).

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«У російських ЗМІ інтенсивно розповсюджується інформація про загибель 11 червня п’яти російських найманців. Як стверджують окупанти, бойовиків нібито вбито в результаті нападу української диверсійно-розвідувальної групи в районі населеного пункту Голубівське», – йдеться у повідомленні.

За інформацією воєнної розвідки України, щоб приховати дійсну причину загибелі бойовиків, російські пропагандисти цілеспрямовано поширюють суперечливі чутки про обставини та точне місце події без пояснень, чому досвідчені російські військовослужбовці не змогли уникнути нібито раптового нападу.

«Водночас за наявними даними, інцидент трапився через зловживання найманцями алкоголю та нестатутні взаємовідносини між ними. Зокрема, один з бойовиків у стані алкогольного сп’яніння застрелив сплячих співслужбовців і, усвідомивши скоєне, застрелився сам», – зазначили в ГУР.

Також розвідники опублікували аудіозаписи перехоплення розмов бойовиків, які говорять про те, що своїх товаришів по службі розстріляв п’яний бойовик.

«Російські ідеологи здійснюють провокацію напередодні зустрічі президентів США і РФ. Її мета – дезінформація світової спільноти, дискредитація ЗС України та посилення антиукраїнських настроїв серед мешканців тимчасово окупованої території України», – додали в ГУР Міноборони.