У Криму затопило Велику Ялту: Аксенов рятувати нікого не приїхав

Новини
Затоплена вулиця у Ялті, 18.06.2021 Фото: facebook.com/pavlenkojp

В окупованому Криму триває випадання рясних опадів. 18 червня в результаті злив затопило населені пункти Великої Ялти. У самій Ялті, де за 6 годин випала місячна норма опадів, зупинено рух тролейбусів і закрита значна частина автобусних маршрутів.

Про це повідомила «глава адміністрації» Ялти Яніна Павленко на своїй сторінці в Facebook.

«Пливемо … Об’їжджаємо з заступниками місто … Служби задіяні, але води дуже багато … Ще раз – шановні ялтинці та гості міста! По можливості залишайтеся вдома!», – написала Павленко.

Вона зазначила, що дуже сильний дощ триває. В Ялті повністю затоплені пішохідні переходи між Московською та Київською вулицями, на овочевому ринку і біля кінотеатру «Спартак» – частково.

Затоплений підземний пішохідний перехід у Ялті, 17.06.2021 Фото: facebook.com/pavlenkojp

У селищі Гаспра вранці сталося підтоплення трансформаторної підстанції. В Алупці сталося сходження селевого потоку на проїжджу частину.

У селищі Форос, через відключення електрики в санаторії «Форос» сталася зупинка насосної станції. Водоканалом прийнято рішення призупинити водопостачання селища.

У Ялті також складна обстановка в районі вул.Ломоносова (район Крименерго) де річка вийшла з берегів, і на вул.Кірова, 134, де виникла загроза підтоплення житлових будинків.

У свою чергу «міська адміністрація» Ялти повідомила про тимчасове обмеження в місті руху громадського транспорту. Зокрема, зупинено рух на півтора десятках автобусних маршрутів, а також всіх тролейбусів.

Однак так званий «глава Криму» Сергій Аксенов в Ялту не приїхав. За інформацією його прес-служби, Аксенов продовжує перебувати в Керчі, де оглядає місця підтоплення в місті після злив 17 червня.

Напомним:

  • 17 июня 2021 года в оккупированном Крыму в результате обильных осадков затопило населенные пункты восточной части полуострова. В Керчи спасатели вплавь сопровождали лодку, на которой так называемый «глава Крыма» Сергей Аксенов осматривал затопленный город. Прийнято рішення визнати ситуацію, що склалася як надзвичайну природного характеру регіонального рівня реагування.