У Криму затопило Велику Ялту: Аксенов рятувати нікого не приїхав

В окупованому Криму триває випадання рясних опадів. 18 червня в результаті злив затопило населені пункти Великої Ялти. У самій Ялті, де за 6 годин випала місячна норма опадів, зупинено рух тролейбусів і закрита значна частина автобусних маршрутів.

Затоплена вулиця у Ялті, 18.06.2021 Фото: facebook.com/pavlenkojp

Про це повідомила «глава адміністрації» Ялти Яніна Павленко на своїй сторінці в Facebook.

«Пливемо … Об’їжджаємо з заступниками місто … Служби задіяні, але води дуже багато … Ще раз – шановні ялтинці та гості міста! По можливості залишайтеся вдома!», – написала Павленко.

Вона зазначила, що дуже сильний дощ триває. В Ялті повністю затоплені пішохідні переходи між Московською та Київською вулицями, на овочевому ринку і біля кінотеатру «Спартак» – частково.

Затоплений підземний пішохідний перехід у Ялті, 17.06.2021 Фото: facebook.com/pavlenkojp

У селищі Гаспра вранці сталося підтоплення трансформаторної підстанції. В Алупці сталося сходження селевого потоку на проїжджу частину.

У селищі Форос, через відключення електрики в санаторії «Форос» сталася зупинка насосної станції. Водоканалом прийнято рішення призупинити водопостачання селища.

У Ялті також складна обстановка в районі вул.Ломоносова (район Крименерго) де річка вийшла з берегів, і на вул.Кірова, 134, де виникла загроза підтоплення житлових будинків.

У свою чергу «міська адміністрація» Ялти повідомила про тимчасове обмеження в місті руху громадського транспорту. Зокрема, зупинено рух на півтора десятках автобусних маршрутів, а також всіх тролейбусів.

Однак так званий «глава Криму» Сергій Аксенов в Ялту не приїхав. За інформацією його прес-служби, Аксенов продовжує перебувати в Керчі, де оглядає місця підтоплення в місті після злив 17 червня.

Напомним:

  • 17 июня 2021 года в оккупированном Крыму в результате обильных осадков затопило населенные пункты восточной части полуострова. В Керчи спасатели вплавь сопровождали лодку, на которой так называемый «глава Крыма» Сергей Аксенов осматривал затопленный город. Прийнято рішення визнати ситуацію, що склалася як надзвичайну природного характеру регіонального рівня реагування.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine