Українські стрільці Костевич та Омельчук завоювали «бронзу» на Олімпіаді-2020

Українські спортсмени Олена Костевич та Олег Омельчук здобули бронзову медаль у змішаному командному змаганні у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Це третя медаль для збірної України на Олімпіаді в Токіо.

Олена Костевич та Олег Омельчук Фото: facebook.com/olympicua

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

«Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою Токіо-2020. Бронзу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобувають Олена Костевич та Олег Омельчук, перемагаючи у малому фіналі сербів Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца (16 очок проти 12)», – йдеться у повідомленні.

У кваліфікаційних етапах українці показали третій результат і поступилися представникам Олімпійського комітету Росії лише за додатковими показниками.

Олена Костевич та Олег Омельчук Фото: facebook.com/olympicua

Перше місце в дисципліні посіли спортсмени з Китаю, друге – з Олімпійського комітету Росії.

На Іграх у Токіо «бронза» Костевич-Омельчук – перша для українських стрільців.

Костевич уже здобувала «золото» на Олімпіаді-2004 та дві «бронзи» на Олімпіаді-2012. Для Омельчука це перша олімпійська медаль.

На цьогорічних Іграх Костевич 29 липня ще змагатиметься за вихід у фінал у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Загалом це третя медаль для української збірної у Токіо. «Бронзу» здобули шпажист Ігор Рейзлін та дзюдоїстка Дар’я Білодід.

Нагадаємо:

  • 24 липня 2021 року 20-річна українська дзюдоїстка Дар’я Білодід виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх у Токіо. Вона стала першою в історії України для жіночого дзюдо.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine