Україна провела тренування десантників поблизу окупованого Криму

На постах спостереження, що розташовані вздовж адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, проведено низку тренувань із застосуванням резерву.

«Постійні навчання та тренування є звичайною справою для воїнів-десантників, які входять до складу, підпорядкованого Командуванню, угруповання військ, що несе бойову службу на південному напрямку», – зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, у ході тренувань “крилаті піхотинці” відпрацювали дії на спостережних постах та їхнє посилення підрозділами резерву, що за задумом, за підтримки артилерії знищують живу силу умовного противника, діставшись визначеного рубіжу.

Під час тренувань десантники долали різні перешкоди та займали позиції на складних ділянках місцевості.

Як зазначив командувач, досвід участі в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил показав, що від навченості та особистої підготовленості кожного військовослужбовця залежить боєготовність підрозділу та збереження життя побратимів.

  • У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині розпочались багатонаціональні військові навчання Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три мечі-2021».
  • У рамках проведення тактичних навчань підрозділів протиповітряної оборони, що виконують завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулося тренування бойових розрахунків зенітних ракетних комплексів «Бук» із відбиття авіаційного удару умовного противника.
     
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine