У «ДНР» «поліцію» перевели на посилений варіант «несення служби»

У так званій «ДНР» «поліцію» перевели на посилений варіант «несення служби» в зв'язку зі спільними навчаннями «правоохоронців», які з 23 серпня проводяться на території ОРДО для протидії міфічним «українським диверсійно-розвідувальним групам», якими лякають жителів окупованих територій Донбасу.

Перевірка документів мешканця ОРДО «правоохоронцями ДНР» Фото: ДАН

Про це повідомляє сайт «ОстроВ» з посиланням на інформацію так званого «МВС ДНР».

В інформації нагадується, що з 23 серпня в ОРДО йдуть спільні «навчання» «з вирішення кризових ситуацій в разі можливих зовнішніх загроз». І в рамках цього щодня так звані «правоохоронці» «відпрацьовують алгоритми взаємодії в різних ситуаціях». Наприклад, повідомлялося про навчання на базі травматології окупованого Донецька.

При цьому жителів ОРДО закликають зберігати спокій, але не втрачати пильності і не забувати про постійну страшилку окупантів «ДНР» – загрозу «укро-ДРГ», на міфічні дії яких окупанти регулярно списують будь-які місцеві надзвичайні події.

У місцевих паблік донеччани повідомляють, що на вулицях перевірки посилилися, особливу увагу до тих, у кого український паспорт. «Гуляла я з подругами на вихідних, коли комендантської немає, на набережній зупинили, запитали документи, у всіх подруг «ДНР»-паспорти, у мене український. Ну мене і упакували, відвезли в РОВД, по дорозі ще забрали хлопців, які без паспортів в ларьок спустилися. Просиділи там години три в сумі, хоча до цього мене зупиняли і просили тільки ксерокопію виписки носити, що б було видно прописку донецьку», – розповіла одна з місцевих мешканок.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine