Командування ЗС РФ нарощує бойові спроможності угруповання окупаційних військ на Донбасі – ГУР

Командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойові спроможності оперативного угруповання російських окупаційних військ, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема в окупаційних з’єднаннях і частинах 1-го і 2-го армійських корпусів передбачено проведення зборів зі снайперами, корегувальниками артилерійського вогню та інженерно-саперними підрозділами.

Також заплановані комплексні тактичні заняття з бойовою стрільбою танкових, мінометних та артилерійських підрозділів, у тому числі реактивно-артилерійських батарей.

«Водночас окупанти продовжують утримувати на передових позиціях значну кількість снайперських пар для завдання втрат особовому складу Об’єднаних сил, знищення елементів відео спостереження та провокування вогню у відповідь», – додали в ГУР.

Нагадаємо:

  • Росія перекидає на окуповану територію Донбасу через неконтрольовані ділянки українського кордону нові партії озброєння і боєприпасів для посилення бойові спроможності з’єднань і частин 1-го та 2-го армійських корпусів окупаційних військ.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine