Снікерс і яблуко: Опубліковано фото пайків, які видають жителям Донецька в автобусах по дорозі в РФ на вибори в Держдуму

Донецький блогер donetchanyn опублікував фото продуктових наборів, які видавали жителям окупованого Донецька в автобусних рейсах в Ростовську область РФ, де вони беру участь в голосуванні на виборах до російської Держдуми.

Фото: Telegram donetchanyn

Про це повідомляє сайт «Новости Донбасса».

Як видно на фото, набір складається з пляшки газованої води, яблука, батончика Снікерс, пачки печива і упаковки вологих серветок.

«Ось такі продуктові набори видавали тим, хто їхав з Донецька на голосування до Держдуми РФ», – написав блогер.

Як повідомлялось, МЗС України висловило рішучий протест і засудило протиправну організацію і проведення Росією 17-19 вересня виборів депутатів до Держдуми РФ на тимчасово окупованій території АР Крим та Севастополя і примусове залучення до участі в цих виборах громадян Україна за виданими їм у незаконний спосіб паспортами громадян РФ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях.

Зарішенням РНБО, Україна запровадить санкції проти всіх осіб, які будуть залучені до організації та проведення виборів у Державну думу РФ на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу, а також стосовно іноземних громадян, незалежно від їх статусу, які виявлять бажання бути спостерігачами за виборами на цих територіях.

Нагадаємо:

  • 17 вересня 2021 року в Росії розпочалося триденне голосування на виборах до Держдуми РФ. Основним днем голосування вважається 19 вересня, а 17 і 18 вересня – додатковими. При цьому РФ незаконно організувала проведення виборів на окупованій території АР Крим та Севастополя. В ОРДЛО Росія сприяє так званому «електронному голосуванню» або організовує підвезення осіб, що отримали російські паспорти, на територію Росії.
  • 24 липня 2021 року Центрвиборчком Росії ухвалив постанову, за якою жителі ОРДЛО, які отримали російський паспорт, можуть «проголосувати» на виборах депутатів Держдуми РФ в онлайн-форматі. «Виборці» також мають бути користувачами єдиного порталу держпослуг із підтвердженим обліковим записом.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine