РФ проводить чергові військові навчання біля берегів Криму

Кораблі Чорноморського флоту РФ спільно з авіацією та ППО російського Південного військового округу відпрацювали «оборону об'єктів берегової інфраструктури окупованого Криму»

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Росії.

«В ході навчання екіпажі кораблів здійснюють взаємодію з авіацією в системі розвідувально-ударних комплексів при обороні важливих об’єктів берегової інфраструктури Кримського півострова, а також протидію корабельним групам умовного противника в морській зоні», – сказано в повідомленні.

У міністерстві відзначили, що спільні навчання екіпажів кораблів і авіації проводиться по загальному задуму і в рамках контрольної перевірки військ (сил) за 2021 навчальний рік.

Згідно з інформацією Міноборони Росії, до даних навчань залучено близько 8 тис. Військовослужбовців, задіяно близько 350 одиниць озброєння і військової техніки зі складу загальновійськових армій, об’єднань ВПС і ППО, з’єднань і частин родів військ і спеціальних військ окружного підпорядкування, сил Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

РФ провела масову висадку тактичного десанту в окупованому Криму: екіпажі близько 20 вертольотів Мі-8АМТШ російської військової авіації в рамках навчань забезпечили висадку мотострілкових підрозділів з’єднання берегової оборони Чорноморського флоту РФ на полігоні Опук.

  • Біля кордону з Україною досі залишаються 19 батальйонно-тактичних груп ЗС РФ. Російська сторона все ще має виконати заходи щодо прозорості відповідно до Віденського документу 2011 року, як це було рекомендовано на спільному засіданні Постійної ради та Форуму безпекового співробітництва.
  • Україна готується відбивати повномасштабне вторгнення РФ. Росія активізувалася на сході нашої держави. Збройні сили постійно готуються до відбиття різних загроз, в тому числі і повномасштабного вторгнення.
  • На території РФ і Білорусі пройшли спільні масштабні військові навчання «Захід-2021». Всього в навчаннях взяли участь до 200 000 чоловік особового складу, близько 80 літаків і вертольотів, до 760 одиниць бойової техніки, в тому числі 290 танків, 240 знарядь, реактивних систем залпового вогню і мінометів, а також до 15 кораблів.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine