РФ розмістить в окупованому Криму зенітно-ракетні комплекси С-350 «Вітязь» 

Новітні мобільні зенітно-ракетні комплекси С-350 «Вітязь» готує до розміщення в окупованому Криму Російська Федерація. 

ЗРК С-350 "Вітязь"Фото: mil.ru

Про це в інтерв’ю виданню «Красная звезда» повідомив командувач військами Південного військового округу Олександр Дворніков.

«Вітязь» буде включено до системи ППО Південного військового округу, сказав Дворніков. 

«На південних рубежах Російської Федерації, включаючи півострів Крим, розгорнуто досить потужну систему протиповітряної оборони. Вона здатна відбити удари повітряного супротивника, що діє з усіх напрямків у всьому діапазоні висот та швидкостей. На озброєнні військ ППО нашого об’єднання стоять сучасні зенітні ракетні системи С-400 «Тріумф» та зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С», готуються заступити на бойове чергування розрахунки новітніх комплексів С-350 «Вітязь», – повідомив російський командувач. 

С-350 «Вітязь» – мобільна багатоканальна зенітна ракетна система, призначена для захисту цивільних та військових об’єктів і угруповань військ від ударів повітряного нападу ймовірного супротивника. Розроблена концерном ВКО «Алмаз-Антей» для зенітних ракетних військ ВКС Росії. 

  • 7 листопада 2021 року фрегат Чорноморського флоту РФ «Адмірал Ессен» провів навчання з прикриття пункту базування кораблів від авіаційного удару умовного противника.
  • У травні 2021 року російські військові провели в окупованому Криму навчання з використанням зенітного ракетного комплексу (ЗРК) С-400 «Тріумф» під прикриттям ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine