Кримська платформа не повинна обмежуватися самітами, потрібні конкретні дії – посол Каймо Кууск

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Естонія в Україні Каймо Кууск в ексклюзивному інтерв’ю Центру журналістських розслідувань закликав наповнити Кримську платформу конкретними справами. 

Каймо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Фото: investigator.org.ua

«Кримська платформа є дуже важливою. Це дуже добра ідея та ініціатива України. В Естонії ми вважаємо її успішною. Високопосадовці сорока шести країн та представники міжнародних організацій взяли участь у саміті. Естонію представляли президент країни, міністр оборони та члени парламенту. Отже, всі рівні нашої влади взяли участь у цій події», – зазначив посол.

«У Києві ми мали низку зустрічей: з радником президента України із зовнішньополітичних питань, секретарем РНБОУ, заступником міністра закордонних справ, з різними міністрами, серед яких і міністр оборони України. Під час обговорень йшлося і про Кримську платформу. Ми наголосили, що платформа не має обмежуватися лише самітами, потрібні конкретні дії та спільна робота», – сказав Каймо Кууск. 

Він також розповів про співпрацю з Постійним представництвом президента України в АР Крим, про санкційну політику в Україні та в Естонії, про особливості та небезпеки співіснування Естонії з РФ. 

Інтерв’ю Каймо Кууска, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Естонія в Україні дивіться 9 листопада 2021 року о 20.00 в ефірі ТРК «Чорноморська», а також на ютуб-каналі Центру журналістських розслідувань.  

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine