Окупанти спростили виїзд через КПВВ «Станиця Луганська»: що змінилося?

Бойовики скасували документальне підтвердження мети виїзду мешканців тимчасово окупованої території Луганської області на підконтрольну уряду України територію через КПВВ «Станиця Луганська».

КПВВ "Станиця Луганська" Фото: Олександр Кохан/hromadske

Повідомлення про це опубліковано на сайті так званого «глави ЛНР» Леоніда Пасічника 10 листопада 2021 року.

Додаткові обмеження на виїзд діяли з 10 жовтня 2021 року. Згідно з ними, особи з реєстрацією на ТОТ Луганської області могли виїхати через КПВВ «Станиця Луганська» не частіше одного разу на місяць за списками «постійно діючої робочої групи» з метою лікування, навчання, догляду за близьким родичем чи поховання близького родича. Підстави для виїзду мали бути підтверджені документально.

Наразі окупанти скасували це обмеження: від мешканців ТОТ більше не вимагатимуть повідомляти і підтверджувати документально мету виїзду через КПВВ «Станиця Луганська». 

  • КПВВ «Станиця Луганська» працює щодня з 8.00 до 16.00. Для виїзду з ТОТ з реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованій території Луганської області необхідно мати Дозвіл на виїзд від так званої «Постійної робочої групи ЛНР» і – Електронний дозвіл для проходження КПВВ, оформлений на сайті Реєстру дозволів для переміщення осіб через лінію розмежування у межах Донецької та Луганської областей Служби безпеки України.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine