У Криму затримали «міністерку культури» Новосельську

Так звану «міністерку культури» Криму Аріну Новосельську доставили в наручниках в «управління слідчого комітету» в Сімферополі.

Аріна Новосельська і Сергій Аксенов Фото: Кримінформ

Про це пише «Кримінформ».

«Жінку, схожу на міністра культури Криму Аріну Новосельську, доставили у наручниках до будівлі регіонального управління СК Росії у Сімферополі. Разом із нею приїхали два адвокати», — йдеться у повідомленні видання.

Пізніше так званий «голова Криму» Сергій Аксенов написав у facebook, що щодо Новосельської дійсно проводяться слідчі дії.

«Проводяться слідчі заходи щодо міністра культури Республіки Крим Аріни Вадимівни Новосельської. Це частина системної роботи з контролю над діяльністю посадових осіб усіх рівнів. Упевнений, що правоохоронні органи у всьому розберуться, з’ясують усі факти та обставини та зроблять висновки відповідно до закону», — заявив Аксенов.

Окупаційні силовики ще не повідомляли про причини затримання Новосельської. За непідтвердженою інформацією, однією з причин затримання може бути ситуація їз недобудовою в центрі Сімферополя — ляльковим театром, який почало будувати ООО «Меандр». Завершення будівництва було заплановано на 2019 рік, однак процес триває і досі.

Нагадаємо:

  • Офіс генерального прокурора України направив до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду чергове інформаційне повідомлення про воєнні злочини проти об’єктів культурної спадщини у тимчасово окупованому Криму. Органами правопорядку АР Крим та м. Севастополя здійснюється розслідування у 23 кримінальних провадженнях за понад 100 фактами умисного знищення, руйнування чи псування пам’яток історії або культури, незаконного проведення пошукових, археологічних робіт, вивезення культурних цінностей з тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine