Ахметов у Вільнюсі шукав нового президента – ЗМІ

Новини
ахметов

В розслідуванні журналістів «Української правди» йдеться про те, що олігарх Рінат Ахметов літав у Вільнюс, щоби зустрітися з лояльними до нього політиками і громадськими діячами.

Ціль його поїздки, за даними ЗМІ, – знайти кандидатуру майбутнього президента України.

Зазначається, що низка українських політиків літали в Вільнюс на святкування дня народження Савіка Шустера. Окремим чартером прилетів і сам Ахметов.

Зокрема, на дні народження Шустера були журналіст Дмитро Гордон, доктор Євген Комаровський, колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман та ексглава МВС Арсен Аваков.

За даними журналістів, на дні народження Шустера міг бути присутнім брат мера Києва та боксер Володимир Кличко.

Ахметов і Шустер не дали відповіді на питання, звідки такий збіг обставин. Журналісти висунули припущення, що там чином «розписувався новий політичний сезон».

Як зазначає «Українська правда», останнім часом медіахолдинг Ахметова почав негативно висвітлювати діяльність Володимира Зеленського на посаді президента. Окрім того, на пресконференції 26 листопада Зеленський заявив, що спецслужби мають інформацію, що в Україні готують державний переворот на 1 грудня. Нібито представники України та Росії обговорюють участь у ньому бізнесмена Ріната Ахметова та «втягують його у війну проти України». Сам Ахметов спростував це.