ЗСУ провели біля Криму навчання із захисту морського узбережжя та танконебезпечних ділянок суходолу

У Херсонській області на одному з загальновійськових полігонів захисники південного напрямку, що несуть бойову службу на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, провели тактичні навчання із захисту морського узбережжя та танконебезпечних ділянок суходолу під час протидії можливої наступальної операції окупантів.

Фото: facebook.com/JointForcesCommandAFU

Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

Зокрема, бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника.

«Подібні тренування в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому Командуванню, відбуваються регулярно. Саме тому, військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, вчасно реагуючи на всі можливі загрози», – наголосив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Зокрема, цього разу реактивна батарея здійснила марш у район проведення тренувань, здійснила розгортання у бойовий порядок та виконала заходи щодо підготовки до стрільби та управління вогнем.

Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надавала артилерійська розвідка, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату-розвідника.

«Кожного разу командири у навчання додають нові елементи та ввідні задля відпрацювання різних аспектів протидії ворогу. Командири ускладнюють задачу, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки», – підкреслив командувач ОС ЗСУ.

Як зазначається, тактичні навчання реактивної батареї мали на меті злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польового вишколу особового складу, підвищення практичних навичок командирів в управлінні підрозділами.

Нагадаємо:

  • На початку січня 2022 року розвідувальний підрозділ Збройних сил України відпрацював здійснення нальоту на об’єкт противника поблизу адміністративної межі з окупованим Кримом. 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine