РФ завдає ракетних ударів по військових об’єктах в Україні. У Чорному морі та на Азові йде висадка десанту

Російські війська завдають ракетних ударів по військових об'єктах в Україні. Вибухи чути у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах. Уздовж кордону відбувається артилерійський обстріл. Повідомляється про проведення десантних операцій російського флоту в Чорному та Азовському морях.

Про російську атаку повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Вторгнення почалося. Щойно були удари ракет по центрах військового Управління, аеродромах, військових складах у Києві, Харкові, Дніпрі. Йдуть артилерійські обстріли кордону. З сьогоднішнього дня у світі Нова геополітична реальність. Або Україна та світ зупинить нового Гітлера зараз, або буде Третя Світова війна. З нами Правда! З нами Господь! Ми захищаємо свою землю! Перемога буде за нами!», – написав Геращенко.

Агентство Інтерфакс-Україна повідомляє про початок десантної операції російського флоту у Чорному та Азовському морях

За інформацією джерел агентства в Міноборони України, о 5:00 розпочалися ракетні обстріли військових об’єктів по всій Україні. «Гради» б’ють уздовж усього кордону – від Луганська до Житомира», – сказало джерело.

Повідомляється також про початок проведення десантної операції силами Чорноморського флоту в Азовському морі у Маріуполі та в Чороному морі в Одесі.

У Миколаєві – сильні пожежі. У Харкові знищено склад ракетно-артилерійського озброєння.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine