Українські пенсіонери зможуть отримати свої кошти — Мінсоцполітики

Укрпошта, Пенсійний Фонд України та Міністерство соціальної політики обіцяють забезпечити отримання коштів пенсіонерам та отримувачам соціальних виплат.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Якщо ви отримували пенсії та субсидії через Укрпошту, не виїжджали і знаходитесь на своєму постійному місці проживання — чекайте на свою пенсію, соціальну виплату або субсидію вдома. Або ж її можна забрати у відділенні згідно зі звичайним графіком виплат від Укрпошти. Однак дати виплат можуть бути перенесені залежно від стану бойових дій, але Мінсоцполітики наголошує, що вони обов’язково будуть.

Перевірити роботу відділень Укрпошти у вашому регіоні можна за цим посиланням.

Якщо ж ви виїхали з місця фактичного проживання, зателефонуйте:

  • до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 — розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);
  • або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням або передайте інформацію через електронний кабінет. Ви зможете отримати пенсію в іншому місці.

Якщо людина поки не визначилася з місцем отримання виплати та бажає її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, громадян просять повідомити про це оператору.

Якщо ви отримуєте пенсії та субсидії через банківські установи, та не маєте зараз можливості зняти з картки готівку, можна скористатися такі сервіси Укрпошти:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine