У Херсоні третій день тривають акції на підтримку України

Херсонці зібралися у центрі міста на мітинг проти російської окупації. Подібні акції в обласному центрі відбуваються вже третій день поспіль.

Про це повідомляє IPC-Херсон.

«Сьогодні людей менше, ніж було вчора, — розповідає журналістам один з учасників акції, — адже зустріч сьогодні не анонсувалась. Люди зібрались спонтанно та без попередньої згоди. Окупанти вимикають мобільний зв’язок, щоб дезорієнтувати протестувальників, проте херсонці готові виходити на подібні акції щодня, що продемонструвати росіянам, що вони хочуть жити в єдиній та суверенній Україні».

«Росіян поки не видно. За нашою інформацією, регулярні війська окупантів вчора з міста пішли. Сьогодні їх мають замінити на росгвардію та СОБР, що мають займатися саме розгонами наших мітингів,» — повідомляють учасники акції.

Подібні акції сьогодні мають відбутися і в Новій Каховці, що також окупована російськими військовими.

  • Сотні патріотично налаштованих херсонців зібрались в центрі міста на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Останнього разу такі масові патріотичні дійства в Херсоні відбувались у 2014 році, коли городяни зупинили «русскую весну», повідомляє IPC-Херсон.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine