Головне про війну за ніч 14 березня

Головні новини про війну України з Росією ночі 14 березня.

У Маріуполі померла вагітна, яка постраждала під час бомбардування пологового

Одна з вагітних жінок, які постраждали в Маріуполі від авіаудару по пологовому будинку, померла разом із ненародженою дитиною, повідомила журналістка «Голосу Америки» Ася Доліна у Facebook.

«Перша вагітна дівчина з відео/фото репортажів з місця бомбардування дитячої лікарні номер три у Маріуполі (пологовий будинок), та, яку виносили на ношах, не вижила.

І дитина її не народжена не вижила».

Журналістка зазначає, що це підтвердив фотограф Євген Малолєтка, який зробив фото жінок для видання АР.

Внаслідок авіаудару по Маріупольському пологовому будинку №2 отримали поранення 17 осіб, серед них персонал та породілі.

***

У посольстві Китаю заявили, що ніколи не чули про те, що Москва запросила в Пекіну військову техніку після початку вторгнення в Україну, заявив представник посольства Китаю у Вашингтоні Лю Пеньюй у коментарі Reuters.

«Я ніколи про це (запит Росії – Ред.) не чув… Наразі першорядним завданням є запобігання ескалації напруги або навіть виходу ситуації з-під контролю».

Лю Пеньюй заявив, що «поточна ситуація в Україні дійсно збиває з пантелику».

Видання NYT з посиланням на посадовців США повідомило, що Росія попросила Китай надати їй військову техніку та підтримку у війні з Україною. РФ також звернулася до Китаю з проханням щодо додаткової економічної допомоги, щоб допомогти протидіяти санкціям.

***

Перша заступниця держсекретаря США Уенді Шерман заявила про певні «ознаки готовності до серйозних переговорів» Росії з Україною, заявила вона в інтерв’ю Fox News.

«Ми бачимо деякі ознаки готовності (Росії – ред.) до реальних, серйозних переговорів».

Шерман стверджує, що цьому сприяв тиск Заходу на Москву.

Проте, зазначила заступник держсекретаря, наразі «ми маємо допомагати українцям усіма можливими способами».

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine