В Криму окупанти приховують реальну кількість загиблих військових РФ, направлених на війну з півострова – представництво президента в АРК

В Криму окупанти приховують реальну кількість загиблих військових РФ, направлених на війну з півострова. Похорони загиблих кримчан, які у складі Збройних сил РФ були брали участь у повномасштабному вторгненні Росії в Україну, проходять у багатьох кримських населених пунктах. Морги в Криму переповнені мертвими російськими солдатами, окупаційна «влада» приховує реальні цифри загиблих і не повідомляє родичам реальну ситуацію.

Про це повідомляє представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

«Окупаційна адміністрація рф в Криму продовжує приховувати реальну кількість загиблих солдатів армії рф направлених на війну з Криму», – йдеться у повідомленні.

12 березня на території тимчасово окупованого Кримського півострову відбулися чергові похорони військовослужбовців російської армії, які загинули під час повномасштабного вторгнення росії на територію України, повідомляють окупаційні адміністрації Криму та міста Севастополя. Загиблий російський солдат, мешканець Севастополя Всеволод Ярославцев – командир взводу, старший офіцер на батареї мінометного взводу мотострілецького батальйону 126 окремої бригади берегової оборони 22-го армійського корпусу рф.

До цього поховали військовослужбовця рф в місті Алушта. Кирило Ігорович Халілеєнко уродженець міста Алушти, випускник загальноосвітньої школи №3. Понад 8 років проходив контрактну службу у 126 окремій бригаді військової частини рф у селі Перевальне.

10 березня, у Севастополі поховали ще двох військових рф – Дмитра Білоусова та Віталія Голуба. Дмитро Білоусов – рядовий, водій розвідувального відділення розвідувального батальйону 810 окремої гвардійської бригади морської піхоти Чорноморського флоту рф. Віталій Голуб – сибіряк, лейтенант, командир мотострілецького взводу 20 мотострілецької дивізії 8 загальновійськової армії рф.

9 березня, також у Севастополі, поховали ще двох військових: Олексія Севостьянова – молодшого сержанта гаубичного артилерійського дивізіону військової частини 87714 рф та Володимира Ніколенка – рядового, розвідника-сапера роти спеціального призначення розвідувального батальйону військової частини 67606 рф.

14 березня оголошено поховання військовослужбовця Івана Чеботарьова, він був мешканцем Керчі.

«Це імена загиблих солдатів, яких рф призвала на війну з Криму, інформацію про яких можливо верифікувати з відкритих джерел. Також, за нашою інформацією та інформацією з розслідувань ЗМІ, морги в Криму наразі переповнені мертвими російськими солдатами, окупаційна адміністрація рф в Криму приховує реальні цифри й не повідомляє родичам реальну ситуацію, щоб не сіяти паніку та продовжувати власну ворожу пропаганду. На цей час окупаційна адміністрація рф в Криму не розголошує загальної кількості загиблих, призваних на війну проти України з Криму», – додали у представництві.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні  провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine