На Закарпатті для переселенців облаштують тимчасові будинки

Життя

У Закарпатській області для переселенців, що втекли від війни, почнуть зводити тимчасові будинки.

Про це повідомили у Закарпатській обласній раді.

Там розповіли, що надати тимчасове житло для переселенців має вже найближчим часом Євросоюз. Будиночки матимуть усі необхідні комунікації для проживання в них. Однак для реалізації проєкту необхідно на центральному рівні врегулювати питання легального ввезення тимчасових помешкань на територію України. Голова обласної ради Володимир Чубірко пообіцяв максимально сприяти у розв’язання питання.

Також він розповів, що Закарпатська облрада організувала і продовжує організовувати значну кількість гуманітарної допомоги насамперед від своїх партнерів з Чехії, Угорщини, Німеччини, Литви, Словаччини та інших країн Євросоюзу. Всі ці вантажі проходили оформлення на митних постах швидко і безперешкодно завдяки злагодженій роботі відповідальних за це напрямок служб.

Як повідомив заступник голови Державної митної служби Олександр Щуцький, зараз процедуру ввезення гуманітарної допомоги максимально спростили, а для її швидкого оформлення збільшили кількість інспекторів на митних постах. Держмитслужба співпрацює з волонтерськими організаціями задля пришвидшення пропуску першочергових потреб військових та переселенців.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні  провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa