Відбувся другий обмін полоненими між Україною та РФ – Кирило Тимошенко

Новини
Кирило Тимошенко, заступник голови Офісу президента Фото: president.gov.ua

Відбувся другий обмін військовополоненими між Україною та РФ. Росіяни повернули 86 українських військовослужбовців, серед яких 15 жінок.

Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко у відеозверненні у Telegram.

«Тільки що відбувся обмін – 86 українських військовослужбовців, серед яких 15 жінок, вже у безпеці», – сказав Тимошенко.

За його словами, обмін відбувся за участі переговорних груп.

24 березня відбувся перший повноцінний обмін військовополоненими між Україною та РФ: з полону РФ повернулися 10 військовослужбовців та 19 цивільних моряків. Серед них були і прикордонники та морпіхи з острова Зміїний.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року  президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні  провалився.

Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: 

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa