Російські окупанти поштою надсилають награбовані речі з українських домівок з Київської області. Російські солдати, відвідують білоруську кур’єрську контору та відправляють додому награбовані речі. Також у білоруському місті Наровля російські військові відкрили базар для торгівлі награбованим в Україні майном.
На кадрах білоруський Мозир.
Як повідомляє Головне управління розвідки при Міноборони України, в «асортименті» мародерського базару – пральні та посудомийні машини, холодильники, коштовні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика.
«Тобто все, що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні», – йдеться у повідомленні.
Також окупанти намагаються обміняти викрадену валюту – долари та євро. Та білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції.
Крім того, російські мародери відправили колону вантажівок до РФ з міста Буринь Сумської області з награбованими товарами.
«У місті Мозир (Білорусь) скупчуються російські військові КАМАЗи з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до РФ російською службою експрес-доставки СДЕК», – додали в розвідці.
О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився.
Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів та злочинів проти людяності на території України. Це убивство цивільного населення, обстріли житлових кварталів та об’єктів невійськової інфраструктури, віроломство, мародерство, які є порушеннями Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту Міжнародного кримінального суду.
Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:
YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm
Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/
Telegram: https://t.me/investigatorua
Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa