ФСБ фальсифікує чергову справу проти кримського татарина, звинувачуючи в участі в «незаконному збройному формуванні», якого не існує

Новини
Фото: YouTube Вести Крым

На знищеному КПВВ на адмінмежі з Кримом ФСБ затримала 33-річного мешканця Херсона Арсена Ібраімова. Окупанти звинувачують його в участі у «НЗФ імені Номана Челебіджихана» та у громадянській блокаді торгівлі з окупованим півостром у 2015 -2016 роках.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань

За даними джерел ЦЖР, Арсен Рустемович Ібраімов, 1988 року народження, нещодавно одружився і разом з матір’ю та дружиною хотів провідати її родичів у Криму. Його затримали на адмінмежі з окупованим півостровом.

У повідомленні ФСБ стверджується, що Ібраімов причетний до діяльності «незаконного збройного формування «Батальйон імені Номана Челебіджіхана», що загрожує чоловіку позбавленням волі до 15 років. Також ФСБ стверджує, що Ібраімов брав активну участь у так званій продуктовій та енергетичній блокаді кримського півострова, а також антиросійських акціях, що проводилися в районі КПВВ «Чонгар».

Нагадаємо, що збройного формування «Батальйон імені Номана Челебіджихана» не існує, він не був сформований, натомість учасники Громадянської блокади у лютому 2016 року зареєстрували громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Аскер», яке офіційно співпрацювало з прикордонниками на адмінмежі з окупованим Кримом.

Засновник «Аскера» Ленур Іслямов в розмові з ЦЖР заперечив членство Арсена Ібраімова у цьому громадському формуванні. «ФСБ уже стількох людей безпідставно звинуватила в участі в «батальйоні імені Номана Челебіджихана», що у нас уже мав би бути не батальйон, а полк».

Нагадаємо, 27 березня за таким же звинуваченням ФСБ затримала на адмінмежі з Херсонською областю 51-річного таксиста із смт Новоолексіївка Рустема Гугуріка, який також їхав із сім’єю до Криму.