У Мелітополі окупанти намагаються вручити повістки чоловікам призовного віку

В окупованому Мелітополі Запорізької області російські окупанти намагаються «призвати» молодих хлопців.

Про це повідомляє видання РИА-Мелитополь з посиланням на місцевих жителів.

«Ходять квартирами і розносять повістки, але не всім, а лише молодим хлопцям. Біля свого під’їзду я кілька днів спостерігав машину із «зеткою». Після чого спробував виїхати у бік Запоріжжя. Проте у Василівці на блокпосту мене не пропустили і довелося повернутись, — розповів виданню 23-річний мелітопольець.

Повідомляється, що чекати на молодих людей можуть у машинах з маркуванням «Z» біля під’їздів.

Примушування до участі у воєнних діях проти України громадян України є воєнним злочином, згідно статті 8 Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Як повідомлялося, на окупованій частині Запорізької області російські військові та їхні посіпаки тероризують місцеве населення: залякують людей, які не підтримують окупацію, загрожують журналістам.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTube, Facebook, Telegram, Twitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine