На півночі Криму запроваджено режим високої терористичної небезпеки — Аксенов

Так званий «голова Криму» Сергій Аксенов заявив, що у семи районах окупованого Криму запроваджується режим високої (жовтої) терористичної небезпеки. Режим діятиме 15 діб.

Фото: Facebook Лутфие Зудиева

«Мною прийнято рішення про запровадження з 20 години 00 хвилин 11 квітня 2022 року на території міських округів Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, Джанкойського, Красноперекопського та Ленінського районів Республіки Крим високого («жовтого») рівня терористичної небезпеки, — цитують Аксенова ЗМІ Криму.

Зазначається, що цей захід має виключно профілактичний характер. Також Аксьонов обіцяє, що на житті цивільного населення запровадження заходу не позначиться.

У Росії є три рівні терористичної загрози: підвищений — синій, високий — жовтий та критичний — червоний.

При запровадженні високого рівня МНС рекомендує уникати відвідування місць масового перебування людей, обов’язково мати при собі документи, що засвідчують особу, а також намагатися не брати з собою великі сумки, рюкзаки чи валізи, продумати план дій на випадок НС, заздалегідь обговорити місце зустрічі в екстреній ситуації.

Також сьогодні російська влада оголосила високий рівень терористичної загрози у Брянській області, у Розсошанському та Кантемирівському районах, що межують із Луганщиною та у Білгородській області.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTube, Facebook, Telegram, Twitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine