Бойові дії на сході України посиляться протягом наступних двох-трьох тижнів – британська розвідка

Бойові дії на сході України посилюватимуться протягом наступних двох-трьох тижнів. Росія продовжує перенаправляти свої сили на цей напрямок.

Фото: Maks Levin

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки, повідомляє Міноборони Великої Британії,

«Російські атаки, як і раніше, зосереджені на українських позиціях біля Донецька та Луганська, бої продовжуються в районі Херсона та Миколаєва, а також відновлюється наступ на Краматорськ», – йдеться у повідомленні.

Британська розвідка також зазначає, що російські війська продовжують виходити з Білорусі, щоб передислокуватись для підтримки операцій на сході України.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine