З Донецької області вже виїхали майже три чверті населення – голова ОВА Кириленко

З підконтрольної території Донецької області вже виїхали майже три чверті населення, наразі там залишилося близько 430 тисяч осіб.

Фото: Facebook Павло Кириленко

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі телемарафону, передає Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Він зазначив, що до 24 лютого 2022 року на підконтрольній українській владі території Донецької області постійно проживали 1 мільйон 670 тисяч людей. Зараз залишилося близько 430 тисяч.

«Якщо взяти, наприклад, Краматорськ, найбільше місто області після Маріуполя, – там з 200 тисяч залишилося трохи більше 40 тисяч», – сказав Кириленко.

Він додав, що ворог продовжує активні бойові дії, тому влада Донеччини постійно наполягає на евакуації мирного населення.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine