рф на Херсонщині проводить зачистки людей, які загрожують окупаційному режиму – Соболевський

рф на Херсонщині проводить зачистки людей, які загрожують окупаційному режиму. Обшуки та викрадення людей не припиняються.

Про це повідомляє заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Продовжує йти нарощування заходів, спрямованих на зачистку області від людей, які загрожують окупаційному режиму. Збільшується кількість блокпостів, мобільні групи орків щодня змінюють локації для проведення фільтраційних перевірок населення. Перевіряють документи та обшукують не лише автотранспорт, а й вибірково велосипедистів, перехожих, громадський транспорт. Обшуки та викрадення людей не зупиняються», – повідомив він.

Соболевський нагадав, що російські окупанти не можуть отримати масової підтримки населення навіть з огляду на те, що дуже багато патріотично налаштованих людей та активних людей виїхали з області.

Читайте також: Російське громадянство та герб часів Російської імперії. Що окупанти готують мешканцям Херсонщини

«Тому до тез «Українська влада вас покинула» додався «росія тут назавжди» нарощують кількість контенту з місцевими жителями, які дякують оркам буквально за все. За «визволення», за гуманізм, за постачання ліків та їжі тощо (Верх цинізму, як на мене.. Вторгнутися в чужу країну, влаштувати терор, заблокувати роботу місцевої влади та гуманітарних поставок, влаштувати гуманітарну катастрофу, а потім піаритися на подачках…) Нову тезу підкріплюють низкою візитів на Херсонщину представників ЛДНР, депутатів та посадових осіб різного калібру з Криму та рф», – пише він.

Соболевський повідомив, що йде підготовка до 9 травня:

«Орки та їхні прислужники взялися за це з вогником, з цим все просто зашкалює. Репетиції концертів, безсмертний полк, польові кухні та фронтові 100 грам, суботники, фарбовані бордюри, фонтани та свіжі клумби. І так по всій області. Хочуть ще навезти і виконавців з Криму та росії, але поки що, наскільки відомо, більшість шанованих діячів культури морозяться зі зрозумілих причин».

Читайте також: «Хто та як просуває ідеї «русского мира» у Херсоні»

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine