Путін хворий на рак, у РФ вже готують держпереворот – глава військової розвідки України Буданов

Новини
путин

Президент росії Володимир Путін хворий на рак, у нього ще кілька важких хвороб, також в РФ вже відбувається переворот з метою повалення Путіна, війна з росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року, заявив глава військової розвідки України Кирило Буданов в інтерв’ю Sky News.

«Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю», – сказав Буданов.

Також Путін перебуває у поганому психоемоційному і фізіологічному стані, сказав Буданов.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter