Кримські гостьові будинки вирішили не відкриватися без туристів, які більше не їдуть

Через низький попит з боку росіян на відпочинок в окупованому Криму цього літа на півострові можуть не відкритися до третини готелів та гостьових будинків, які приймають туристів у пік сезону.

Про це пише Комерсант.

«Низький попит вже змусив готельєрів скоригувати ціни на літній відпочинок. Але далі знижувати ціни через високу інфляцію вони не можуть. Через це збільшилися витрати на купівлю продуктів харчування та оплату персоналу», – кажуть співрозмовники видання.

За інформацією готельєрів, заявлена ​​ємність залізничного перевезення до Криму становить 2,3 млн. осіб на рік, з урахуванням додаткових поїздів вона може збільшитися до 2,5 млн. осіб.

У той же час аеропорт Сімферополя обслуговує 6-7 млн ​​людей на рік. З регіонів Уралу та Сибіру поїздка до Криму потягом займе кілька днів, що незручно туристам. У «Гранд Сервіс Експрес», яка здійснює залізничні перевезення до Криму, коментарі не надали.

  • Компанія TUI Tantur – турецький представник найбільшого європейського туроператора TUI, посилаючись на запроваджені проти росії санкції, скерувала у готелі Туреччини листа з вимогою скасувати бронювання номерів для російських туристів. При цьому росіян, які вже встигли заселитися в номери, слід виселити.
  • Як повідомлялось, 27 лютого лідери Європейської комісії, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Канади та США оголосили про новий потужний набір економічних обмежень проти Росії, який включає відключення російських банків від платіжної системи SWIFT, санкції проти Центробанку РФ та заборону продажу «золотих паспортів» заможним росіянам.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine