У Мелітополі окупанти викрали ексдепутата обласної ради за «підозрою» у причетності до партизанського руху

В окупованому Мелітополі російські спецслужби викрали колишнього депутата Запорізької обласної ради Валерія Горбаня, його підозрюють” у причетності до  партизанського руху. Раніше Валерій Горбань був помічником нардепа Євгена Балицького, який нині призначений окупантами  «заступником голови військово-цивільної адміністрації Запорізької області».  

Про викрадення Валерія  Горбаня в соцмережі розповіла його донька Поліна Горбань,  повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Донька ексдепутата Поліна Горбань повідомила, що окупанти викрали її батька у той час, коли він ремонтував у знайомого машину, яку також забрали. 

«Тато в минулому був депутатом обласної ради і тепер його звинувачують у причетності до нічних вибухів і до партизанського руху в окупованому Мелітополі. У нього вже забирали телефон і обшукували нашу домівку де нічого не знайшли. Чого обшукували? Тому що у кого зброя – той і влада, такі реалії життя у окупованих містах. Ці обвинувачення є абсолютно безпідставними! Тато вже давно не має нічого спільного із політикою і живе своїм звичайним життям», – написала Поліна Горбань. 

Місцезнаходження викраденого Валерія Горбаня наразі невідоме. 

Валерій Іванович Горбань, 1957 року народження був депутатом Запорізької обласної ради від партії “Опозиційний блок” у 2016-2020 роках. Також він був  помічником народного депутата України 6 скликання Євгена Балицького (Оппоблок), який зараз називає себе «головою ВЦА Запорізької області» та співпрацює з окупантами. В останні роки Горбань публічно з Балицьким не взаємодіяв. 

Матеріал підготовлено в рамках проекту ГО «Інформаційний прес-центр» за підтримки Інституту висвітлення війни та миру (IWPR) в Україні. 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine