Зеленський розповів, за якої умови можлива зустріч із Путіним

Зустріч із президентом рф Володимиром Путіним можлива лише, якщо на її порядку денному буде питання припинення війни.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

«Без нього рішення не ухвалюються. Всі інституції об’єднані рішенням президента. Без нього рішення про припинення війни не буде. Бажання зустрічатися із посередниками немає і не буде. Я не сприймаю жодної зустрічі ні з ким, окрім президента. Якщо буде одне питання – припинення війни», – сказав Зеленський.

Президент росії Володимир Путін хворий на рак, у нього ще кілька важких хвороб, також в РФ вже відбувається переворот з метою повалення Путіна, війна з росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року, заявив глава військової розвідки України Кирило Буданов в інтерв’ю Sky News.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine