рф не вдається вирішити проблеми забезпечення окупаційних підрозділів на передовій – ГУР

Новини
Знищена російська військова вантажівка «Урал» Фото: facebook.com/93OMBr

Військам росії не вдається вирішити проблеми забезпечення окупаційних підрозділів, що перебувають на передовій. Щоб уникнути втрат автомобільної техніки російські командири забороняють водіям здійснювати евакуацію поранених та підвозити продукти і пальне.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Щоб уникнути відповідальності за втрату техніки, командири частин матеріально-технічного забезпечення окупаційних військ забороняють водіям здійснювати евакуацію поранених та підвозити продукти і пальне до передових підрозділів. Понад 3 тисячі тилових автомобілів армії агресора продовжують зберігатися у пунктах постійної дислокації», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у військовій розвідці, з початку військового вторгнення до України, війська матеріально-технічного забезпечення рф вже задіяли понад 45 відсотків наявної автомобільної техніки. Проте виявилося, що уся логістична схема росіян неспроможна забезпечити потреби значної кількості військ на відстані понад 100 кілометрів від власного кордону.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 28 травня захисники України знищили вже 2226 автомобілів та автоцистерн окупантів.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter