На Херсонщині російські військові намагаються найнятися на збір полуниці за 50 грн за годину

Новини
клубника

На окупованій Херсонщині російські військові, потерпаючи від нестачі логістичного забезпечення, приходять до місцевих жителів і намагаються найнятися на збір полуниці, пропонують свої послуги за 50 грн за годину.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«На Херсонщині рашистські окупанти, потерпаючи від нестачі логістичного забезпечення, приходять до місцевих жителів і намагаються найнятися на збір полуниці. Військовики славнозвісної «другої армії світу» готові групами складати зброю купами і збирати полуницю», – ідеться в повідомленні.

Місцеві жителі зазначають, що «рашо-гастробайтери» поводяться нормально, працюють добре.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter