Гурт Metallica зібрав $1 мільйон для допомоги українцям

Гурт Metallica зібрав $1 мільйон і передав їх благодійній організації World Central Kitchen, що годує постраждалих від війни з рф українців.

Про це повідомляється на офіційному сайті гурту.

«Ініціатива World Central Kitchen #ChefsForUkraine продовжує виконувати відчутну роботу, необхідну в Україні та навколо неї для обслуговування мільйонів», – йдеться в повідомленні.

«Пройшло трохи більше трьох місяців відтоді, як WCK вперше почав підтримувати людей, переміщених в Україні та за її межами, подаючи поживні страви та продуктові набори сім’ям по всьому регіону. Ми дуже вдячні неймовірній родині Metallica за підтримку наших зусиль. Наша робота можлива лише з друзями, такими як Metallica. Попереду ще багато роботи – руйнування величезні – але WCK буде продовжувати з’являтися для тих, хто потребує нас», – заявив Нейт Мук, генеральний директор World Central Kitchen.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine